Mercedes 190 dizel -87

Shitet nga: coci 13 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes 190 dizel 2150 Euro Regjistrim i skadum cmimi i diskutueshem, vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.per me shume kontakto ne 044 744 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim