Mercedes 190 dizel -88

Shitet nga: Gani 03 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Mercedes 190D i regjistruar RKS 1 vit ne gjendje shum te rregullt ABS i ruajtur jasht po ashtu dhe brenda per me shum Nr.Tel; 044 377 502 / 049 792 818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim