Mercedes 190 dizel -89

Shitet nga: Mercedes 04 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike eshte prej me te mir eve
Vetura posedon hidraulik fella me goma shum te mira vetura ka motorin shum te mir si dhe eshte e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
Regjistrim ka 8 muaj per me shum info tel 044228962 ose 049228962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim