Mercedes 190D -88

Shitet nga: Gani 26 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Mercedes 190D i regjistruar RKS 1 vit ne gjendjee shum te mir teknike ska nevoj per ndonje investim i ruajtur brenda dhe jasht hargjime te voglaa per me shum Nr.Tel 049 792 818 044 377 502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim