Mercedes 200 -86

Shitet nga: Lulzim 06 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Mercedes Benz 200,dizel , ABS perfekt .me 1 vite regjistrim (Deri 16.01.2016) e servisuar qdo 6 muaj kerri eshte ne gjendje perfekte konforin brenda perfekt teper te pastert po ashtu edhe ngjyren e jashtit pa asnje gervishtje as me te voglen, 4 disqet e reja, 4 gumat e dimrit te reja + 4 gumat e veres, Ballancimin dhe regllazhen e kryer, Karrigat e reja. Uljen e ndrruar para 20 dite, Dy sponet(jabuqicat) e reja, Dy jastak(mbajtesit e amortizerave te reja), Filterin e naftit dhe te ujles te ri,i ruajtur jashtzankonisht mire nje ngjyre qe shkelqen kasetofonin mp3 dhe me CD + gume rezerve. Pres bleres serioz.
Mund te na shkruni edhe ne Viber +386 49 188 495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim