Mercedes 200 diesel -86

Shitet nga: Lulzim 11 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Mercedes Benz 200,
dizel ,
ABS perfekt .
1 vite regjistrim (Deri 16.01.2016) e servisuar qdo 6 muaj kerri eshte ne gjendje perfekte
konforin brenda perfekt teper te pastert po ashtu edhe ngjyren e jashtit pa asnje gervishtje as me te voglen,
4 disqet e reja,
4 gumat e dimrit te reja + 4 gumat e veres, + gume rezerve.
Ballancimin dhe regllazhen e kryer,
Karrigat e reja.
Uljen e ndrruar para 20 dite,
Dy sponet(jabuqicat) e reja,
Dy jastak(mbajtesit e amortizerave te reja),
Filterin e naftit dhe te ujles te ri,i ruajtur jashtzankonisht mire nje ngjyre qe shkelqen
kasetofonin mp3 dhe me CD + gume rezerve.
Pres bleres serioz.
Mund te na shkruni edhe ne Viber +386 49 188 495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim