Mercedes 200 dizel,.....

Shitet nga: Driton 23 Krr 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Merceres 200 diesel

Ne gjendje profekte i regjistruar ne rks vetem i qlaimruar.

Vetura esht e restauruar dhe ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.

Ndrrim i mundshem me ndonje veteran tjeter, Vw. buba ose ndonje fiq veturat duhet te jan ne gjendje profekte.

Per ma shum informata thirr...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim