Mercedes 200 dizel -90

Shitet nga: kastriot 17 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
mercedes benz 200 Diesel ngjendje te shkelqyer bej edhe nderrim me cady pikap apo renault kangoo apo ndonje qe me konvenon pershkak tpunes
shpenzimet i ka shum te vogla 6-7 L 100 km nr 044451802 viber dhe
pako hej 049103283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim