Mercedes-208 kombi dupllokabin me 7ulse -94

Shitet nga: enver 11 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 530 EUR

Komuna: Prishtinë
shes kombi mercedes 208 me dupllokabin 7 ulse dhe rimokjo ka regjistrim deri ne fund te muajy qeshor esht ne gjendje te rregull per me shum iformacione kontakto ne numrin 044771801 nuk bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim