Mercedes 220 cdi -01

Shitet nga: BEHLUL 09 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedesi 220 cdi ne gjendje shume te mire teknike , po ashtu edhe ne karoseri .Eshte ne emrin tim dhe e posedoj qe 3 vite, arsyeja e shitjes eshte se nuk e perdori qendron ne garazhe tere kohen .
Per me shume info kontakto numrin 044 110 717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim