Mercedes 220 diesel -09

Shitet nga: MERCEDES 08 Pri 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
makina eshte gjendje shume te regull posedon te gji tha pajisjet eshte pa doganuar , mundem edhe ndrrim me bere me banes truall dhe makin me te re ===== numri tele +386 /049 690 444 045 690 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim