Mercedes 230 benzin -88

Shitet nga: Ardiani 05 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Për meraklinj, shes “old-timer”-in merecedes E class, modeli 124 Coupe me dy dyer, me ngjyre hiri të çeltë metalike me alternime në vjollcë. Mercedesi është i vitit 1988 i destinuar për tregun amerikan, është full extra dhe maksimalisht i ruajtur!

Posedon sistemin “sinkro” të bllokimit të rrotave të prapme në rast rrëshqitjeje; ka klimë, karrige me nxehje, brenda është me lëkurë; xhamat e dyerve janë elektronike e po ashtu edhe xhamat e prapme i hapen në mënyrë elektronike. Po ashtu posedon edhe shiberin me gjysëm hapje në tavan (kiper)!

Motori është 2.3 cm3 benzin dhe me plin të instaluar me rezervuar 40 L dhe me ndërrues automatik të shpejtësive.

Gomat e reja të dimrit!

Defektet:
1) Ka një të krisur në maje të anësores së djathtë dhe disa te grithura në anën e djathtë (të cilat shihen në foto).
2) Vakumi i centralles duhet ndërruar (kushton 15 Eur).
3) Xhama e mbrame eshte pak e krisur.

Të gjitha gjërat tjera janë tip-top ashtu sikurse edhe vetura në përgjithësi! Nuk ka asgjë që nuk i funksionon, deri sa edhe ndriçimet e të gjitha pullave brenda!

Mund të na kontaktoni në: 044 153-809 ose 049 260-484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim