Mercedes 250 diesel -89

Shitet nga: sali 26 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet vetura mercedes 250 dizel viti i prodhimit 1989 ne gjendje shume te mire mekanike dhe teknike
ka regjistim deri ne muajin e korrik 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim