Mercedes 250 diesel SPECIAL PER TRANSPORT TE KOF..

Shitet nga: Ali Berisha 22 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes 250 diesel SPECIAL PER TRANSPORT TE KOFOMAVE, me regjistrim deri me 20.05.2015
Kontakti ne +37744156782 dhe +38649156782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim