Mercedes 250d -90

Shitet nga: Mercedes250d 15 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedesi 250d asht shum I rujten mrena dhe jasht ka abes qamat me pull gomat te reja te dimrit edhe 4goma te veres me fellne regjistrim ka 1vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim