Mercedes 250d -90

Shitet nga: Mercedes250 15 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedesi250d I ka ko opcione abes gjamat e par me rrym 4gama te dimrit te reja si dhe 4goma te veres me fellne asht shum I rujten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim