Mercedes 280 S Class W140 -92

Shitet nga: Ergis 04 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Klima.Me xhama elektrike (gjysem te blinduar).Ngjyra gri metalizato. Sedilje elektrike me lekure. Perde elektrike, Vetura eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike,Motorri i nderrruar 1996 S280.Me impiant gazi dixhitale. Me pamje AMG Long 1996, Kofono me grila.Pasqyra elektrike.Antena elektrike.Disqe alumini 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim