Mercedes 300 dizel -12

Shitet nga: leonard 19 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ose nderroj bilardo nr 7 dhe 7 pc me procesor 3.0 dhe ram 2 gb te gatshem per internet jan te mir per cs me tavolina dhe karrika te instalum me handy cafe , ndrroj me naj vetur ose me ndonje gje tjeter me vler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim