Mercedes 320 E Automatik Avangar Full ekstra-03

Shitet nga: Labi 22 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes 320 E Avangar. Automatik TIPTRONIK qysum lekur viti 2003 Full ekstra KLIMATRONIK Bortkomjuter Tempomat SENZOR Parkingu para dhe MRAPA pasqyret
Me Rrym dhe ncemje KARRIKAT ME NCEMJE ASR SPE CD liber servisit. 12 AIRBEG etjetj. Thjesht shum i mir Pa asnje vrejtje per ME shum Nr: 00436506020337.ose wiber Labi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim