Mercedes 350 TDI -94 dhe Mercedes S

Shitet nga: Rexhep 17 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes benz 350 td
Ka te gjitha Qka i lypet ni luksuz veture!
Qmimi sipas marveshjes,ndrrim me 320E apo Amg 55 E apo Audi model prej 2003 e tutje...
Ata qe kan deshire te thirrin per nje marveshje te mire le te lajmrohen dhe vetura mundeni me pa ne rrethin te pejes edhe ne prishtin,
Per ndyshe ata qe din kete seri apo model veture nuk diskutohet se do te lajmrohen ,
Ne email jam gjithmon ne dispozicjon vetem shkruani nese keni pytje!
Pak per veturen do tju tregoje :!
Orginal felga me goma/felga 16
Te veres 20x35x245 Larson AMG qe Jon te porositur vetem per kete serie.
Ka servisen e bam qdo 2500km
Regjistrim deri gusht 2015
Km tash 270000
Per me shum kontakto 004795760796

Vetura eshte ne garazh vozitet vetem 2 muaj veres(pushime)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim