Mercedes 380 SL

Shitet nga: Enver 30 Qer 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes 380 SL viti 1984 disel ka pamje te mire fizike.ka regjistrim deri ne fund te dhjetorit 2014, si dhe eshte teknikisht ne rregull,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim