Mercedes A 1.4 benzin -99

Shitet nga: sokol 08 Shk 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
A klas 1.4 benzin .. i regjistrum , ne gjendje te mir jo po shum te mir teknike,, as hipotek dhe me gjitha dokumentacionin qe nevoitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim