Mercedes A 160 Automatik

Shitet nga: mercedes 21 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Mercedes a klas Automatik shume ne gjendje te mire. Qmimi i arsyeshum per me shum inf..044 417 840 (viber) Garantojm per km dhe dokumenta
Vetura gjendet ne Fushe Kosove...Regjistrim ka deri ne funde te muajit Korrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim