Mercedes A 170 diesel -99

Shitet nga: Mercedes 27 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedesin a klas 170 ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera me daten 24.02.2015.. Mercedesi ka klim,shpenzime shume te vogla regjistrim edhe tre muaj. me nje fjal mercedesi osht per merakli,,ju mirepresim ne nr 049 733 653 dhe ne ket nr por vetem ne viber 0037744417840 Qmimi 3250 euro me pare me ndrrim tjeter qmim. Vetura gjendet ne Fushe Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim