Mercedes A 170 dizel -02

Shitet nga: Nexhdet 12 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes A Class CDI L (version i gjate ), advantgarde i prodhur ne vitin 2002 me 181000 km te kaluara, Vetura eshte ne gjendje te perkryer, e vozitur ne kosove 2 vite e gjysme, E regjistruar KS derij 07.2015, E importuar nga Gjermania personalisht,

Vetura posedon

* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Liber te Servisit
* Pasqyret me kontroll elektronik dhe me ngrohje
* Senzor per mbylljen e dyerve menjehere pas nisjes se vetures
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Uleset me nxemje
* Fellne me goma M+S
* 4 Xhamat elektronik (me hapje/mbyllje elektronike)
* Dyert Central me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda
* Gomë rezerve me të gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim