Mercedes A Class 170 CDI-02

Shitet nga: MERCEDES 21 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Importuar nga Gjermania
-Model Eleganc
-I pa doganuar
-Karriga me lekur dhe nxemje
-Sistem ABS, ASR etj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim