Mercedes A class Avangarde -02

Shitet nga: B 13 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes A class Avangarde 1.7 dci,,viti 2002 ne gjendje shume te mire.Regjistrim deri ne fund te vitit 2015

Hargjon shume pak dhe eshte shume ekonomik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim