Mercedes A170 -03

Shitet nga: Avni 12 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes Benz A classe 1.7 cdi Diesel Avantgarde, viti i prodhimit 2003,
ka 220,000 km te garantuara me liber servisi.
Krejt serviset i ka te kryme. Automjeti eshte ne gjendje shum te mire teknike,
E kom ble ne Gjermani eshte vozit vetem nga une e kom
regjistru per here te pare ne Ks ne vitin 2012,

Posedon:
- Regjistrim deri me 15.11.2015
- ABS
- ASR
- ESP
- AIRBAG
- Hidraulik
- Klima
- Central per mbyllje automatike
- Pasqyre me rrym dhe me nxemje.
- Liber servisi me kilometra te garantuara
- Goma te reja te dimrit me fellne te alumini.
- Child Locks etj

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr 044/341-181 Avni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim