Mercedes A170 dizel -03

Shitet nga: Lum gashi 28 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura posedon te gjitha paisjet percjellese, plus 4 goma te dimrit dhe 4 te veres, kilometrat e garantuara dhe ne gjendje teper te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim