Mercedes B Class CDI -08 Auto Europa FLM MerrJ..

Shitet nga: AutoEuropa 19 Qer 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes B Class 180 CDI
2008
Disel
Manual 6 shpejtesi
Komanda ne timon
Tempomat
Bluetoth
CD AUX
Klimatronik
Xhama dhe pasqyre elektrike
Ulse me nxemje
Km 167020
Me dogan te paguar
I ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim