Mercedes Benz E220 U SHIT

Shitet nga: Arti 10 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes Benz E 220
Shes Veturen Mercedes Benz e220
i po sardhur nga austria vetura është
ne gjendje te mrekullueshme
Vetura posedon

ABS
ARBEG
KLIM
MANUAL
ELEKTONIK
KOMFORNIN LEKUR TE ZEZ SHUM TE BUKUR DHE TE RAHATSHME
GOMA 15 TE MIRA ( MS )
PER ME SHUM KONTAKTONI NE NUMRAT E TEL :

+38649598799 VIBER ARTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim