Mercedes Benz 190 Diesel -86

Shitet nga: Mercedes benz 15 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedesi 190 diesel viti i prodhimit 1986.

Vetura ne gjendje te rregullt dhe i saporegjistruar

Gjendemi ne Prishitne Mati 1

Mund te kontaktoni ne tel dhe viber +377 44 370 493

Nuk bej ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim