Mercedes Benz C200 Dizell -09

Shitet nga: Autosalloniliri 02 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes Benz C200 Dizell Aftumatik Tip tronic
Tempo mat bort kompju ter klima tronic fellne te
Bukra me goma te reja vetura osht vetem me dogan
Te pagura si dhe osht me 2 qelca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim