Mercedes-Benz E 300 -96

Shitet nga: Mercedes 07 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes-Benz E 300 ne gjendje te rregullt dhe me kilomtrazh 265.000 te garantuar nga gjermania . Viti i prodhimit 1996 .
Nr kontakti 044-274-882 dhe 044-660-622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim