Mercedes Benz E Klasë 270 CDI Avangardë! -03

Shitet nga: Niti 09 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina është ne gjendje te shkëlqyeshme. Me libër te servisit, e kam ble ne Mars te vitit te kaluar, me tabela te Gjermanisë, nga një pronar i vetëm! Shpenzimet ne Autostradë, i ka shume te vogla deri ne 5.5 litra për 100 km! Ne qytet, shpenzon 9-10 litra, por prapë varet nga mënyra e vozitjes! Vozitjen e ka te shkëlqyeshme, është tejet stabil, me ESP sistem për stabilizim kundër rrëshqitjes! ( 260 Km në orë). Karriget e lëkurës me nxehje, klimë, ABS, Air Bag përpara, prapa dhe anash, dritaret me hapje dhe mbyllje elektronike, gjithashtu e ka opsionin per navigacion me CD. Me senzorë përpara dhe prapa. Regjistrimi i del ne fund te muajit Mars 2015. Amortizerët dhe te gjitha gjerat sa i përket trapit janë ne gjendje te shkëlqyeshme. Nuk bëj ndërrim me makinë tjetër, e vetmja arsye e shitjes është për shkak te largimit nga Kosova. Gomat e dimrit i ka te reja, jane ble para nje muaji! Nëse jeni të interesuar ju lutem me kontaktoni në 045-825-780
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim