Mercedes Benz E280 CDI Avantgarde 05.2005

Shitet nga: Ardian 31 Maj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes E280 CDI viti 05.2005
Avantgarde me full opcional
Makina eshte ne gjendje shum te mir
Makina posedon elkur 100% korrikat elektrike
Tempomat pasqyret dhe gjamat elektrik
sensor te shiut ABS ESP
klima automatik 2 qelsa.
Fari xenon dhe larjet e dritav , sensor para dhe mbrapa per parking
Telecomand ne timon magazin me 6 cd + DVD autoradio navi
+tel me blotut.Kilometrat 175000 . Makina eshte keshtu si duket edhe ne foto
Qmimi pake i diskutushem .me fellne AMG
Te interesuarit mund te thirrin ne ket nr +393389024193
i mir presim telefonatat e juaja ;
pershendetje nga ARDI,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim