Mercedes Benz S 400 CDI -02

Shitet nga: alban 16 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mercedes Benz S 400 cdi oshtt full ekstra osht shumm ne gjendjee tmir Nr. 044392175 ose 049422550 Mundsi ndrrimi Viber +37744392175 DHE REGJISTRIM KA DERi ME DATEN 21.01.2016...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim