Mercedes-Benz c 200 cdi-99 -99

Shitet nga: Sefedin 06 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes-benz c 200 cdi CLASSIC 99 Regjistrim i skaduar i ardhur ne Kosov Ne Vitin 2012 un jma personi Tret
Vetura posodon kto Opcone
*ABS
*SRS
*AIRBAG
*ESP
*GJYSEM KLIM
*PASQYRET ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
*MUZIK TE MIR

NUMRI KONTAKTUS (049345826)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim