Bej transportin e Mallrave ne ter Teritorin e Koso

Shitet nga: Burim 10 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Bej transportin ne ter teritorin e Kosoves shpejt mire dhe lire vetem te BURIMi
Per me shum kontakto ne tel ne qdo kohe
+37745677429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim