Mercedes- benz 91

Shitet nga: Bejta 17 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedesin benzin plin viti 91 regjistrim edhe 3 muj ne gjendje shum perfekte i rujtur si mrena dhe jasht siq po shihet ne foto per me shum info: 045 832 832. Ndrrim vetum me gjip land rover.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim