Mercedes 190 2.0

Shitet nga: aaa 18 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 2.0 dyzell ne gjendje shum te mire me 5 shpejci I pastert jasht dhe brenda regjistrimi I skaduar per me shum info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim