Mercedes 190 2.5 turbo diesel automatik klim

Shitet nga: Sahit 07 Gsh 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 2.5 turbo automatik,klim,abs,asd,tempomat,ailbeg,karrikat lkur,kater gjamat me rrym+kuken dhe fellget per cdo informat 044375100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim