Mercedes 190

Shitet nga: behari 26 Gsh 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mir dhe ka 1 vit rigjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim