Mercedes 190

Shitet nga: Mercedes 190 16 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mercedesi 190 ne gjendje shum te mir ka regjistrim edhe 8 muj nuk osht hipotek per dokumenta garantoj mund ta qoni me kontrollu ku te doni. Ne emrin tim osht qe disa vite dhe pres blers serioz numri kontaktus 044-169-055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim