Mercedes Benz 190 dizel -84

Shitet nga: Salih 17 Tet 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Veturen
Mercedes benz 190
N Gjyr te Kuqe
Viti prothimit 84
Dizell
Qemimi i voliteshem

Shitet vetura Mercedes 190-84 dizell, eshte ne gjendje te mir teknike dhe shume i dhe ja vlen te shikohet, goma te mira etj...
Per me shume informata ju lutem thirrni...
044209940
Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim