Mercedes benz 190 D -85

Shitet nga: bajram kosumi 05 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shitet mercedesi diesel , eshte ne gjendje te rregullt . me targa rks dhe regjistrim deri ne janar 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim