Mercedes benz 190 ne gjendje perfekte

Shitet nga: Behgjet 08 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes benz 190 ne gjendje perfekte dhe sapo servisuar (ulja,filteri uljes,naftes,ajrit dhe mini filterin) rexhistrim deri me 09.07.2016. Qmimi 2.350 euro... ju lutem vetem bleres serioz te therrasin ne telefon ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim