Shes dhe nderroj

Shitet nga: tim 20 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1983
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes dhe nderroj mercedes 190 shum i ruajtur RKS
bej nderrim me: polo disel ,pasat 4-5 , 4 dyersh qmimi sipas marveshjes kontakto edhe ne viber +377 45 555 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim