Shes veturen

Shitet nga: Besim 15 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet Mercedesi 190,
Viti: 1989
Regjistrim: edhe 10 muaj te plote,
I ruajtur si mrena po ashtu edhe jashte,
motorri shume ne gjendje te mire,
Ja vlen te permendet qe ne hipotek nuk eshte dhe mund te perkthehet mbrenda nje ore .
Pres bleres serioz .
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim