U shit flm merr jep

Shitet nga: Mehmeti 19 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes nercedesin 190 dizell 1.9 fabrikisht dizell,regjistrim shtator 2016,viti 89,vetura ka Abs,centrall,hidroulik,shiber me rrym,servis te kryer,vetura ne tersi osht e rujtur dhe ne gjendje te mir,vetura Nuk osht hipotek,viber ne vala045 254 627,ipko 049 219 613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim